ברוכים הבאים למשרד עורכי דין
מאיסה ח'דירי - מסאלחה

זקוקים לייעוץ משפטי? רוצים לממש את זכויותיכם עד תום? אנחנו כאן לשירותיכם.

  פסילת ספרים

  פסילת ספרים

  משמעותה של פסילת ספרים הינה שהדו"חות והמסמכים שהגיש הנישום בשנת המס הרלוונטית אינם קבילים – ורשות המיסים פוסלת אותם עקב כך. מעוניינים לדעת באילו מקרים פוסלים ספרי חשבונות? ברצונכם להתעמק במשמעותה של פסילה זו? אתם מוזמנים לפנות אל מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין. משרד בוטיק זה הוקם בשנת 2008 ומציע שירות משפטי מקצועי בתחום עבירות מס, עבירות צווארון לבן, דיני תאגידים, דיני נזיקין כמו גם הליכי הוצאה לפועל. במסגרת שירות זה, מלווה המשרד את קהל לקוחותיו – תוך מענה חסר פשרות בכל שלב.

  פסילת ספרים – להסתייע בעורך דין מנוסה

  פתיחתו של עסק חדש וניהולו האיכותי – מדובר בחלום עבור אזרחים רבים בארץ. בפועל, מדובר במשימה מורכבת, המתבססת על אתגרים ומורכבויות שונות – כאשר חלקן מתייחסות אל אופן ניהול פנקסי החשבונות. נציין, בשלב זה, כי בארץ ישנה חובה על נישומים לנהל פנקסי חשבונות בגין הכנסות – בין אם מעסק ובין אם ממשלח יד כזה או אחר. עבור הכנסות אלו על הנישום להגיש דו"חות תקופתיים לרשויות המס. זאת ועוד, בהתאם לנהלים ולחוקים הרלוונטיים.

  במקרים בהם פעולה זו איננה מתבצעת כראוי, וכי הדו"חות אינם קבילים מבחינת רשות המיסים, תתבצע פסילת ספרים. במקרה של פסילה מסוג זה, מומלץ ואף רצוי לפנות אל עורך דין מנוסה בנושא זה. החל מטיפול באי רישום תקבול, פסילות ספרים ושומות ועוד – בזכות ייעוץ וליווי משפטי זה, ניתן יהיה להגיע אל התוצאה הרצויה ביעילות רבה.

  לפעול בהתאם לערכי המצוינות

  במקרים של פסילות ספרים, תוכלו לפנות אל מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין לצורך מענה משפטי מהמעלה הראשונה. מדובר בליווי מקצועי, יסודי וחסר פשרות. לצד שירות זה, תוכלו לפנות אל משרד עורכי הדין של מאיסה ח'דירי לצורך ליווי בתחומים נוספים: החל מפתיחת תיק הוצאה לפועל, סגירת עוסק מורשה, כפל מס, תביעה לנכות כללית, מיצוי זכויות רפואיות ועוד. משרד זה חורט על דגלו את ערכי המצוינות, יחס אדיב ושירות אישי לקהל לקוחותיו. צרו קשר בהקדם ותיהנו ממענה דומה.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר