ברוכים הבאים למשרד עורכי דין
מאיסה ח'דירי - מסאלחה

זקוקים לייעוץ משפטי? רוצים לממש את זכויותיכם עד תום? אנחנו כאן לשירותיכם.

  עורך דין תאונות עבודה

  עורך דין לתאונות עבודה

  באילו מקרים עלינו לפנות אל עורך דין לתאונות עבודה? במקרים בהם ניתן להוכיח קשר סיבתי חד-משמעי בין השהות באזור העבודה או בדרך אליו. בהתאם לכך, בית המשפט יגדיר זאת כתאונת עבודה – כאשר התובע יוכל לקבל על כך פיצוי מהמוסד לביטוח לאומי. במקרה בו עברתם תאונת עבודה, וברצונכם לקבל על כך פיצויים, יש ליצור קשר עם מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין. עו"ד מאיסה ח'דירי הינה בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם המרכז הבינתחומי, בעלת תואר שני M.A בקרימינולוגיה וחברה בלשכת עורכי הדין של ישראל החל משנת 2007.

  כיצד למצוא עורך דין לתאונות עבודה?

  עברתם לאחרונה תאונת עבודה? מעוניינים לממש את הזכויות שלכם אל מול המוסד לביטוח לאומי? לשם כך, יהיה עליכם לפנות אל עורך דין לתאונות עבודה. בזכות שיתוף פעולה מקצועי זה תוכלו למצות את התהליך על הצד הטוב ביותר – ולקבל את כל אשר מגיע לכם. בבואכם להתחיל בתהליך העבודה, יש לחפש אחר עורך דין מתאים. ישנן מספר נקודות מרכזיות שיסייעו לכם באיתור עוה"ד:

  • ראשית, עליכם לברר האם עורך דין זה עוסק בתחום הנזיקין, נזקי גוף ותאונות עבודה – או שמא תחום עיסוקיו הינם רבים אחרים. כמו כן, יש לברר מהי הכשרתו של עורך הדין כמו גם מהו ניסיונו – ובאילו תיקים טיפל בעבר. בהתאם לכל זאת, תוכלו להבין האם מדובר באיש המקצוע הרלוונטי לצרכים שלכם.
  • שנית, מומלץ ואף רצוי לבקש המלצות עבור עורך דין העוסק בתחום תאונות עבודה. הרי אין חכם כבעל ניסיון, וכאשר ישנם לקוחות מרוצים רבים שימליצו על איש המקצוע – כך תוכלו להבטיח לעצמכם מענה מהמעלה הראשונה.

  עו"ד תאונות עבודה – ייעוץ, ליווי וייצוג איכותי

  מה נדרש מכם לעשות לאחר תאונת עבודה? מהן זכויותיכם במקרים אלו? האם אתם מתמודדים עם הפסדי השתכרות? לקבלת מידע מקיף ומקצועי, יש ליצור קשר עם מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין. מדובר במשרד בוטיק אשר הוקם בשנת 2008 ומספק ללקוחותיו ייעוץ, ליווי וייצוג איכותי.

  עורך דין תאונות עבודה בצפון

  ישנם ענפי עבודה המועדים יותר לפורענות של פגיעה הגורמת למצב של תאונת עבודה. כך למשל אחוז הנפגעים הגבוה בענף הבנייה בשנה החולפת של שנת 2022 עמד על 44%! מבחינת הגדרת תאונת עבודה, מדובר על אירוע המתרחש לפתע, וכביכול ללא התרעה מוקדמת. המונח של תאונת עבודה מתייחס אם כן לפגיעתו של עובד תוך כדי זמן עבודתו וכן עקב העבודה אך ישנם פעמים בהם מכיר המוסד לביטוח לאומי במקרים של תאונת עבודה גם כאשר אינם עונים להגדרות הרגילות כמו למשל תאונה שקרתה לעובד בדרכו אל מקום ציון שקבע עמו המעסיק לצורך תשלום שכר עבודתו.  עורך דין תאונות עבודה בצפון, הבקיא בכל חוקי הנזיקין ידע כיצד לפעול בעניינכם ללא לאות. כמו כן קבלת ייעוץ משפטי בגובה העניינים, ניסיון מקצועי של- 15 שנים ואמינות הם רק חלק מתוך שרות כולל ומקיף הניתן לכם על ישי עורכת הדין מאיסה ח'דירי-מסאלחה.

  מדוע להיעזר עם עורך דין תאונות עבודה בצפון?

  הדבר הראשון שחשוב ונכון לדעת לכל מי שנפגע במקום עבודתו הם אילו זכויות מגיעות בגין אותה תאונת עבודה. רבים מן הנפגעים אינם מודעים לכל הזכויות המגיעות להם מן הגופים השונים, ולעיתים הקושי של ההתמודדות אל מול כל אותם גופים כגון ביטוח לאומי וחברות ביטוח אינו פשוט כלל. לכן סיוע של עורך דין תאונות עבודה בצפון, אשר יעמוד לימינכם ולכל אורך הדרך עד ימצו כל זכויותיכם  הרפואיות  והכספיות הם בגדר צעד חשוב. הנה עוד כמה נקודות מדוע כדאי להיעזר בעורך דין תאונות עבודה בצפון:

  • נושא תאונות עבודה טומן בחובו מקרים שונים של תאונות עבודה אשר יש להסתכל עליהם בהתאם, וזאת מכמה היבטים. אך כאשר אנחנו מתמקדים בהיבט המשפטי יכול עורך דין תאונות עבודה לסייע לכם בדרך מקצועית בה תוכלו למצות את כ הזכויות המגיעות לכם, וזאת מבלי לטרוח יתר על המידה אל מול כל אותם גופים ביורוקרטיים שונים, כשהבולט בהם הוא ביטוח לאומי
  • צריך לדעת כיצד להתנהל בצורה ממוקדת ומדויקת אל מול כל הגופים הרלוונטיים, וברוב המקרים לאזרח מן השורה אין את האמצעים לעשות זאת. אך כאשר הוא מסתייע בשרותיו של עורך דין תאונות עבודה, הדרך הנסללת להתנהל אל מול אותם גופים נעשית קלה הרבה יותר
  • כאשר מסתייעים עם עורך דין לתאונות עבודה בהגשת תביעה בגין תאונות עבודה שקרתה לכם, עורך הדין שלכם יכול לבחון בעין מקצועית האם מעבר לפגיעה קרתה לכם, יש מקום להגיש תביעת רשלנות גם לגורמים נוספים רלוונטיים אשר בגינם קרתה תאונת העבודה כמו לדוגמה הגשת תביעה כנגד המעסיק בגין התרשלות

  סיכום דבר

  שמירת בטיחותו של כל עובד במקום עבודתו כמו גם בדרך אליה או בדרכו חזרה ממנה, נמצאת תחת זמן המוגדר כשהותו של העובד במקום עבודתו, וכאשר מתרחשת תאונת עבודה , יש צורך להתנהל בכל תיק בהתאם לנתונים ולראיות הקיימים בו. משום כך מומלץ ביותר להסתייע בשרותיו של עורך דין תאונות עבודה בצפון שיוכל להעניק לכם עזרה משפטית נאותה. אם הנכם מתגוררים באזור הצפון, משרדה של עורכת הדין מאיסה ח'דירי-מסאלחה ישמח להעניק לכם סיוע משפטי צודק הולם ואיכותי מלווה ביחס אישי. מוזמנים ליצור קשר עם עורכת הדין באתר משרדה, ולהשאיר פרטים לחזרה.

  עורך דין תאונת עבודה מומלץ

  הידעתם שגם כאשר אתם בדרך למקום עבודתכם או בדרך חזרה ממנו, ונפגעתם, זכאים להגיש תביעה אל הביטוח הלאומי בגין אותה פגיעת עבודה. חשוב להבין כי לכל עובד אשר נפגע כתוצאה מתאונת עבודה ולא רק במקום עבודתו אלא גם בדרך  אליה וממנה, יהיה זכאי לקבלת זכויות רפואיות וכספיות  מהביטוח הלאומי וכן מגופים נוספים. אם נפגעתם במקום עבודתכם, אל תזניחו את העניין. מגיעות לכם זכויות מביטוח לאומי. מומלץ מאד לבדוק זאת עם עורך דין תאונות עבודה מומלץ. לשם בחירת עורכת דין מומלצת  לתאונות עבודה כדוגמת עורכת הדין מאיסה ח'דירי-מסאלחה אתם צרכים עורכת דין בעלת ניסיון רב שנים שיודעת כיצד להתנהל נכון אל מול הגופים השונים, כגון המוסד ביטוח לאומי.

  כיצד לבחור עורך דין תאונת עבודה מומלץ?

  עברתם פגיעה של תאונת עבודה בין אם היא קרתה במקום העבודה שלכם או בזמן שהייתם אל מקום עבודתכם או בדרך הביתה חזרה ממנה, אתם צרכים להיות ערים לזכויות המגיעות לכם על פי חוק. כך למשל הגשת תביעת פיצויים שלכם אל המעסיק היא רק דבר אחד מבין הזכויות הנוספות המגיעות לכם. הדרך הטובה ביותר לממש את כל הזכויות המגיעות לכם כתוצאה מתאונת עבודה היא כאשר אתם שוכרים שרותיו של עורך דין תאונת עבודה מומלץ. אך השאלה היא איך לבחור עורך דין מומלץ שאכן יוכל לפעול בעניינכם בצורה המיטבית? הינה כמה נקודות שיבהירו לכם את דרך הבחירה:

  • נקודה ראשונה חשובה היא לבדוק עם עורך הדין שלכם, כמה ניסיון יש לו בהתנהלות משפטית מקצועית אל מול גופים נכבדים כגון הביטוח הלאומי. לעיתים רבות אזרחים מן השורה אשר רוצים לממש את הזכויות המגיעות להם בין אם מדובר בזכויות רפואיות ובין אם מדובר בגמלאות המגיעות, נתקלים ברצף של קשיים, בעיקר ביורוקרטיים עד אשר ואם בכלל יצליחו לממש את כל אותן זכויות המגיעות להם. משום כך השכרת שרותיו של עורך דין שהינו בעל ניסיון רב שנים בהתנהלות אל מול הגופים השונים, ומבין את החוק , יוכל לסייע לכם במימוש הזכויות המגיעות לכם
  • מלבד היותו של עורך הדין שלכם בקיא בכל דיני הנזיקין והתנהלות מקצועית נכונה אל מול כל הגופים הרלוונטיים, עורך דין מומלץ הינו עורך דין אשר יעביר אליכם את כל המידע הקיים אשר בעזרתו ובעזרת עורך הדין תוכלו לממש את כל הזכויות המגיעות לכם. כמו למשל מלבד הגשת תביעה אל הביטוח הלאומי, ניתן גם להגיש בקשה לפיצויים בגין אותה תאונת עבודה גם אל המעסיק. כל שכן אם הנכם עצמאיים אתם חייבים לדעת את כל הזכויות המגיעות לכם כעצמאיים מהמוסד לביטוח לאומי
  • בכדי שהתביעה שלכם תהיה מאוששת במסמכים וראיות רלוונטיים שאיתם יהיה ניתן לעשות שימוש בכדי לממש את הזכויות המגיעות לכם, מומלץ מאד להיעזר בשרותיו של עוך דין שיוכל לפעול בעניינכם באופן משפטי כדי שיוכל להילחם עבורכם לקבלת כל הזכויות המגיעות לכם עד תום

  סיכום דבר

  לעבור תאונת עבודה, זהו עניין כואב ולא נעים בכלל. אבל כאשר אתם בוחרים להילחם על הזכויות המגיעות לכם יחד עם עורך דין תאונת עבודה מומלץ שיעניק לכם יחס אישי מקצועי אמין שאיננו משתמע לשתי פנים, אתם תדעו שאתם אתם בידיים טובות ויש לכם על מי לסמוך. עורכת הדי מאיסה ח'דירי-מסאלחה, הינה בעלת משרד עורכי דין בוטיק הפועל מזה- 15 שנים במלוא המרץ למען כל קהל לקוחותיה, והתוצאות נראות בשטח. מוזמנים להשאיר פרטיכם כבר עכשיו באתר משרדה של עורכת הדין .

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר