ברוכים הבאים למשרד עורכי דין
מאיסה ח'דירי - מסאלחה

זקוקים לייעוץ משפטי? רוצים לממש את זכויותיכם עד תום? אנחנו כאן לשירותיכם.

  עורך דין תאונות עבודה

  עורך דין לתאונות עבודה

  באילו מקרים עלינו לפנות אל עורך דין לתאונות עבודה? במקרים בהם ניתן להוכיח קשר סיבתי חד-משמעי בין השהות באזור העבודה או בדרך אליו. בהתאם לכך, בית המשפט יגדיר זאת כתאונת עבודה – כאשר התובע יוכל לקבל על כך פיצוי מהמוסד לביטוח לאומי. במקרה בו עברתם תאונת עבודה, וברצונכם לקבל על כך פיצויים, יש ליצור קשר עם מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין. עו"ד מאיסה ח'דירי הינה בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם המרכז הבינתחומי, בעלת תואר שני M.A בקרימינולוגיה וחברה בלשכת עורכי הדין של ישראל החל משנת 2007.

   

  כיצד למצוא עורך דין לתאונות עבודה?

  עברתם לאחרונה תאונת עבודה? מעוניינים לממש את הזכויות שלכם אל מול המוסד לביטוח לאומי? לשם כך, יהיה עליכם לפנות אל עורך דין לתאונות עבודה. בזכות שיתוף פעולה מקצועי זה תוכלו למצות את התהליך על הצד הטוב ביותר – ולקבל את כל אשר מגיע לכם. בבואכם להתחיל בתהליך העבודה, יש לחפש אחר עורך דין מתאים. ישנן מספר נקודות מרכזיות שיסייעו לכם באיתור עוה"ד:

  • ראשית, עליכם לברר האם עורך דין זה עוסק בתחום הנזיקין, נזקי גוף ותאונות עבודה – או שמא תחום עיסוקיו הינם רבים אחרים. כמו כן, יש לברר מהי הכשרתו של עורך הדין כמו גם מהו ניסיונו – ובאילו תיקים טיפל בעבר. בהתאם לכל זאת, תוכלו להבין האם מדובר באיש המקצוע הרלוונטי לצרכים שלכם.
  • שנית, מומלץ ואף רצוי לבקש המלצות עבור עורך דין העוסק בתחום תאונות עבודה. הרי אין חכם כבעל ניסיון, וכאשר ישנם לקוחות מרוצים רבים שימליצו על איש המקצוע – כך תוכלו להבטיח לעצמכם מענה מהמעלה הראשונה.

   

  עו"ד תאונות עבודה – ייעוץ, ליווי וייצוג איכותי

  מה נדרש מכם לעשות לאחר תאונת עבודה? מהן זכויותיכם במקרים אלו? האם אתם מתמודדים עם הפסדי השתכרות? לקבלת מידע מקיף ומקצועי, יש ליצור קשר עם מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין. מדובר במשרד בוטיק אשר הוקם בשנת 2008 ומספק ללקוחותיו ייעוץ, ליווי וייצוג איכותי.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר