ברוכים הבאים למשרד עורכי דין
מאיסה ח'דירי - מסאלחה

זקוקים לייעוץ משפטי? רוצים לממש את זכויותיכם עד תום? אנחנו כאן לשירותיכם.

  עורך דין פשיטת רגל

  עורך דין לפשיטות רגל

   

  במקרים בהם נקלעתם למצב כלכלי מורכב, ועוברת בראשכם המחשבה להתחיל בהליך פשיטת רגל, רצוי לבצע את הפעולה הבאה: יצירת קשר עם עורך דין לפשיטות רגל. פגישת ייעוץ עם עורך דין יסייע לך לבחון את מלוא האפשרויות העומדות בפניך, ולצאת לדרך חדשה – ביעילות רבה ככל הניתן. על מנת לקבל מידע נוסף בתחום זה, ניתן לפנות אל מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין. משרד בוטיק זה, אשר הוקם בשנת 2008, מלווה ומייצג את קהל לקוחותיו במקצועיות, באמינות ובשקיפות. זאת ועוד, תוך מתן ייעוץ משפטי צמוד.

   

  עורך דין לפשיטות רגל – להשתקם כלכלית ולצאת לדרך חדשה

   

  ההתמודדות עם אתגרי היום-יום מביאה עמה דאגות, כאשר לעיתים קרובות מדי אנו מבקשים הלוואות כדי לפתור אותן. עם זאת, וככל שחולף הזמן, נדמה כי קשה יותר ויותר להחזיר את אותן הלוואות – כאשר במקביל לכך החובות הולכים ונערמים. חוששים שמא לא תצליחו להחזיר את החובות שלכם? הריבית על החוב גדלה ואין ממי לקחת הלוואה נוספת? במקרים אלו, רצוי לפנות אל עורך דין לפשיטות רגל – ולבחון את המסלול הרלוונטי עבורכם.

  בחינת האפשרות של פשיטת רגל משמעותה לאפשר לאדם הנקלע לחובות להתחיל מחדש. כלומר, לאחר שיתבצע כינוס הנכסים של אדם זה, ויתקבלו הסכמות אל מול הנושים, מנהל מיוחד יקבע צו כינוס המתבסס על יכולותיו הכלכליות של האדם בעל החובות. לאחר אישור הבקשה לפשיטת רגל וקבלת צו הכינוס, יתבטל העיקול על חשבון הבנק והמשכורת – כאשר האדם בעל החובות ישלם, כעת, לקופת הכינוס בלבד.

  כך או כך, שיתוף פעולה עם עורך דין העוסק בתחום פשיטת הרגל יוביל אתכם לדרך המלך. זאת משום שהוא מחזיק בניסיון ובידע בנושא – ויוכל להעניק לכם את הייעוץ והסיוע הדרושים.

   

  עו"ד פשיטת רגל – לסיכום

   

  הליך פשיטת הרגל מתבסס על מספר שלבים עיקריים: החל הגשה מפורטת לפשיטת רגל, ביצוע צו כינוס, ההכרזה של מגיש הבקשה כפושט רגל ועד צו הפטר לגבי החובות הרלוונטיים ומחיקתם. זקוקים לסיוע בנושא זה? צרו קשר עם מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר