ברוכים הבאים למשרד עורכי דין
מאיסה ח'דירי - מסאלחה

זקוקים לייעוץ משפטי? רוצים לממש את זכויותיכם עד תום? אנחנו כאן לשירותיכם.

  עורך דין חובות

  עורך דין למחיקת חובות

  מהם הנהלים לגבי הסדרת החובות? כיצד תוכלו גם אתם למחוק את החובות שלכם ביעילות? בשלב קריטי זה, יש לפנות אל שירותיו של עורך דין למחיקת חובות. באמצעות ליווי משפטי מקצועי, תוכלו לצאת לדרך חדשה וללא דאגות. לפרטים נוספים על נושא זה, אתם מוזמנים לפנות אל מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין. משרד זה, אשר הוקם בשנת 2008, עוסק בתחום עבירות מס, עבירות צווארון לבן, דיני תאגידים, דיני נזיקין כמו גם הליכי הוצאה לפועל. המשרד מסייע ללקוחות רבים שנקלעו לחובות כספיים – ומלווה אותם בכל הנוגע להתנהלות מול הרשות לאכיפה וגבייה.

   

  עורך דין למחיקת חובות – לנהל את התיק על הצד הטוב ביותר

   

  לאורך השנים, אנו משקיעים מאמצים רבים על מנת לפרנס את משפחתנו בכבוד – וליצור מצב כלכלי אופטימלי. עם זאת, פרנסה נאה ומצב כלכלי יציב לא תמיד ילוו אותנו בהמשך דרכנו, כאשר לעיתים קרובות מפרנסים רבים נקלעים לחובות גבוהים. זאת, עקב הוצאות משמעותיות לצד הלוואות אותן הם מתקשים להחזיר. במקרים אלו, עומדת בפניכם אפשרות מומלצת: פניה אל עורך דין למחיקת חובות.

  לאורך פגישת הייעוץ עם עורך דין בתחום מחיקת החובות, יהיה עליכם לדון במספר נקודות מהותיות. ראשית, יש לבדוק את היקף החובות – שכן כל תיק עומד בפני עצמו ודורש מענה ייחודי. בהתאם לממצאים שעולים, יש לבחור במסלול הסיוע כמו גם בהסדר החובות הרלוונטי עבורכם. כל זאת בהתאם לגיל החוב, גובהו כמו גם הנכסים למימוש העומדים לרשות הלקוח ואף סיכוי הגבייה. לסיכום, ועל מנת לסיים את החובות ולסגור את התיק, על עורך הדין לנסח הסכם באופן ההוגן והמדויק ביותר.

   

  מחיקת חובות – לפנות אל הגורמים המנוסים בתחום

   

  על תהליך מחיקת החובות להתנהל במקצועיות רבה. אם גם אתם מעוניינים להתחיל בתהליך מסוג זה, צרו קשר עוד היום עם מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין. מייסדת המשרד הינה עו"ד מאיסה ח'דירי, בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים, תואר ראשון B.A במנהל עסקים ותואר שני M.A בקרימינולוגיה.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר