ברוכים הבאים למשרד עורכי דין
מאיסה ח'דירי - מסאלחה

זקוקים לייעוץ משפטי? רוצים לממש את זכויותיכם עד תום? אנחנו כאן לשירותיכם.

  עורך דין ביטוח לאומי

  עורך דין לביטוח לאומי

   

  תפקידו של עורך דין לביטוח לאומי הינו משמעותי, והוא ילווה אתכם לאורך התהליך – עד לקבלת התוצאה הרצויה. הביטוח הלאומי, כשמו כן הוא, מטרתו לשמש מעין רשת ביטחון לאזרחי המדינה – בין אם הם נפגעו בתאונות עבודה, חלו במחלות מורכבות, אינם יכולים לפרנס את עצמם ומשפחתם או שמא מדובר במצב מאתגר אחר. כדי לברר את זכאותכם לסיוע מטעם הביטוח הלאומי, יש לפנות אל מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין. משרד בוטיק זה, אשר הוקם לפני כעשור, מציע ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בתחום עבירות מס, עבירות צווארון לבן, דיני תאגידים, דיני נזיקין והליכי הוצאה לפועל.

   

  חשיבות הסיוע של עורך דין לביטוח לאומי

   

  לאורך השנים, האזרחים בארץ מתמודדים עם אתגרים מסוגים שונים. בין אם מדובר במחלות המקשות על פרנסה, תאונה במקום העבודה, קושי במציאת עבודה, ילד המתמודד עם נכות לצד מקרים רבים אחרים. על מנת שגורמים אלו יתמודדו עם מצבם החדש בקלות יחסית, רצוי שיפנו אל עורך דין לביטוח לאומי. וזאת, משום שהליך הבקשה לגמלה מהמוסד לביטוח לאומי, לצד להקלות אחרות, דורש מיומנות, ניסיון והיכרות עם המערכת.

  שיתוף הפעולה עם עו"ד ביטוח לאומי כולל, בין היתר, את ההכנה לוועדות הרפואיות. בזכות ההכנה, ניתן יהיה לנסות ולשכנע את צוות הוועדה בחומרת המצב הנוכחי. מעבר לכך, חשוב לא פחות לאסוף את מלוא חומר התביעה והכנת התיק; מלאכת איסוף הכוללת, לצד חוות הדעת הרפואית, את תלושי המשכורת ועוד. כך, בסיומו של תהליך העבודה, ניתן יהיה לקבל את התוצאה הרצויה ביעילות רבה.

   

  עו"ד ביטוח לאומי – שירות משפטי מקצועי ויחס אישי

   

  בחירת עורך דין הבקיא בתחום הביטוח הלאומי הוא לא עניין של מה בכך. כדי שתוכל גם אתם לנהל את התיק כראוי, ולבנות אותו היטב, ניתן ליצור קשר עם מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין. משרד זה מספק לקהל לקוחותיו מענה משפטי מקצועי ברמה גבוהה, לצד יחס אישי ומכבד.

   

  תביעה לנכות עללית

   

  תביעה לנכות כללית

   

  תהליך הגשת תביעה לנכות כללית יתבצע בסיועו של עורך דין בעל ניסיון והכשרה. את קצבת הנכות משלם המוסד לביטוח לאומי, כאשר על הנכה לעמוד בדרישות ובקריטריונים השונים כדי לקבל אותה. בין אם מדובר בנכות כתוצאה מתאונת עבודה, נכי מלחמה ובין אם מדובר בנכות כתוצאה מפעולות איבה, כדי להגיש תביעה לקצבת נכות כללית ניתן ליצור קשר עם מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין. משרד זה, אשר הוקם בשנת 2008, עוסק בעבירות מס, עבירות צווארון לבן, דיני תאגידים, דיני נזיקין ואף בהליכי הוצאה לפועל. משרד בוטיק זה מציע שירות בסטנדרט גבוה ויחס אישי ואדיב.

   

  להגיש תביעה לנכות כללית

   

  החיים מביאים עמם קשיים שונים, כאשר לעיתים קרובות מדי אנו נאלצים להתמודד עם ההשלכות של כך. עברתם לאחרונה תאונת עבודה ובריאותכם נפגעה? קרובי משפחתכם הינם ניצולי שואה ואתם מעוניינים לסייע להם? ברצונכם לקבל הכרה בתור נכי צה"ל? לשם כך, יהיה עליכם לבצע את הפעולה הבאה: להתחיל בתהליך של בקשת תביעה לנכות כללית.

  בתר התחלה, חשוב להדגיש, כי ההגדרה לנכות כללית כוללת בתוכה סוגים שונים של נכויות: החל מנכות כתוצאה מפעולות איבה, נכים עקב רדיפות הנאצים, נכות כתוצאה מתאונת עבודה, לצד סוגים נוספים של נכויות. כדי שניתן יהיה לקבל זכאות לקצבת נכות כללית, עלים לברר האם אתם עומדים בקריטריונים.

  כמו כן, כדי לברר מהי דרגת אי הכושר שלכם, יהיה עליכם לעבור ועדה רפואית. בהתאם למסקנות הועדה, כך ניתן יהיה לקבוע את אחוזי הנכות הרפואית. במקרים בהם התשובה של התביעה שהגשתם איננה לשביעות רצונכם, ניתן יהיה להגיש ערעור. כך או כך, שירותיו של עורך דין יסייעו לכם לאורך כל התאריך.

   

  תביעת נכות כללית – לקבל עזרה מקצועית

   

  הגשת תביעה לקבלת קצבת נכות כללית כוללת מספר שלבים מרכזיים. כדי לבצע כל אחד מהם היטב, יש לקבל עזרה משפטית מקצועית. למידע נוסף, ניתן לפנות אל מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר