ברוכים הבאים למשרד עורכי דין
מאיסה ח'דירי - מסאלחה

זקוקים לייעוץ משפטי? רוצים לממש את זכויותיכם עד תום? אנחנו כאן לשירותיכם.

  עו"ד הוצאה לפועל

  פתיחת תיק הוצאה לפועל

  פתיחת תיק הוצאה לפועל תתבצע במסגרת נושאים ותחומים שונים. בין אם מדובר בתיק מזונות, תיק שטרות ובקשות, תיק משכון משכנתא או שמא מדובר בתיקים אחרים – כדי לבצע את ההליך כראוי, יש להסתייע בשירותיו של עורך דין מנוסה. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אל מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין. משרד בוטיק זה הוקם בשנת 2008, ומלווה את לקוחותיו בהליכים השונים אל מול רשויות המס ובתי המשפט. משרד זה מחזיק בניסיון רב בסיוע לקהל הלקוחות במימוש זכויות רפואיות כמו גם ניהול חובות כספיים.

   

  מה חשוב לדעת על פתיחת תיק הוצאה לפועל?

   

  ישנם מצבים שונים בגינם ניתן להתחיל בתהליך פתיחת תיק הוצאה לפועל: תיק לביצוע פסק דין הכולל חיוב כספים, ביצוע פסק דין במזונות, ביצוע שטרות או צ'קים, ביצוע תביעה על סכום קצוב ועוד. כך או כך, כדי לנהל את התהליך היטב, יש להסתייע בשירותיו של עורך דין מנוסה. עו"ד זה ילווה אתכם שלב אחר שלב – עד קבלת התוצאה הרצויה.

  בבואכם לפתוח תיק בהוצאה לפועל, חשוב בראש ובראשונה לפנות אל החייב ולעדכן אותו על הכוונה שלכם לפתוח תיק בהוצאה בפועל. אם וכאשר החייב מסרב לפרוע את החוב, ניתן לפנות, כעת, אל הלשכה לגביית חובות – ולפתוח תיק לחייב לכם בהוצאה לפועל.

  את פתיחת התיק ניתן לבצע על ידי מילוי טפסים ושליחתם. טפסים אלו יכללו, בין היתר, את הפרטים של החייב. כמו כן, כדי לפתוח את התיק בהוצאה לפועל, עליכם לשלם אגרה – כאשר הסכום שלה משתנה לפי שווי החוב המדובר.

  בהמשך, לאחר פתיחת התיק, תשלח אזהרה לבעל החוב – ותאפשר לו לפרוע את החוב ולהסדיר אותו במסגרת הזמן בחוק. בהתאם לתוצאות שלב זה, ניתן יהיה להתקדם הלאה – ולהתנהל כראוי.

   

  עורך דין לענייני הוצאה לפועל – לסיכומו של עניין

   

  כיצד מתנהל הליך פתיחת התיק להוצאה לפועל? ומה חשוב לדעת בכל שלב של ההליך? כדי לנהל אותו על הצד הטוב ביותר, ניתן ליצור קשר עם מאיסה ח'דירי – משרד עורכי דין. מייסדת  משרד זה, מאיסה ח'דירי, הינה בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ותואר ראשון B.A במנהל עסקים מטעם המרכז הבינתחומי.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר