ברוכים הבאים למשרד עורכי דין
מאיסה ח'דירי - מסאלחה

זקוקים לייעוץ משפטי? רוצים לממש את זכויותיכם עד תום? אנחנו כאן לשירותיכם.

  אודות

  משרד עורכי הדין בהנהלת עו"ד מאיסה ח'דירי-מסאלחה הוא משרד בוטיקי שהוקם לפני 15 שנה ועוסק בעיקר בהליכי הוצאה לפועל, דיני תאגידים ונזיקין, עבירות מס ועבירות צווארון לבן.

  כמו כן, משרדינו מלווה ומייצג את לקוחותיו במגוון הליכים משפטיים מול רשויות המס ובתי המשפט בערכאות השונות, תוך מתן ייעוץ משפטי מקצועי ואישי.

  בנוסף, המשרד בעל רפרטואר עשיר בסיוע ללקוחותיו במימוש זכויותיהם אל מול המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח השונות, במצבים כמו מקרי רשלנות רפואית, תאונות עבודה וכדומה.

  משרד עורכי הדין מא'יסה ח'דירי מטפל אף בלקוחות אשר נקלעו לריבוי חובות מול גופים שונים ומסייע להם בהתנהלות מיטיבה מול רשויות האכיפה והגבייה.

  עורכי הדין במשרדנו מאמינים כי מגיע לכל לקוח ולקוח יחס אישי, מעמיק ומקצועי אשר יציב את האינטרסים שלהם כמטרה, ויסייע להם להשיג את מטרותיהם על הצד הטוב ביותר.

  עובדי המשרד בעלי השכלה נרחבת וניסיון רב ומלא בהצלחות משפטיות, וישמחו לסייע בכל שאלה.

  מייסדת המשרד עו"ד מאיסה ח'דירי היא בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם המרכז הבינתחומי, תואר ראשון במנהל עסקים, תואר שני בקרימינולוגיה, והיא חברה בלשכת עורכי הדין של ישראל משנת 2007.

   

  מדוע אנחנו

  ניסיון ואמינות מובילים להצלחה

  עורכי הדין במשרדינו מיומנים ומנוסים בכל הנוגע להליכים משפטיים מורכבים. לעורכת הדין מאיסה ח'דירי מייסדת המשרד ניסיון של למעלה מ15 שנה בסיוע ללקוחותיה בתחומי המס, צווארון לבן, הוצאה לפועל, רשלנות רפואית וביטוח.

  יחס אישי לכל לקוח

  משרד עורכי הדין מאיסה ח'דירי-מסאלחה מאמין כי כל לקוח ולקוח זכאי לקבל ייעוץ משפטי אישי, יסודי ומעמיק על מנת לממש את זכויותיו. אנו נסייע לכם במסירות ובסבלנות, תוך מתן יחס אישי ושירות אדיב וזמין.

  לא מוותרים על אף לקוח

  המשרד חרט על דגלו לסייע ללקוחותיו לממש את מלוא זכויותיהם ללא יוצא מן הכלל- גם כאשר ההליכים המשפטיים נושאים פרי, אך הוא לא ממצה את המקסימום שניתן להשיג- אנו נילחם עבורכם ערר אחר ערר עד לקבלת התוצאה הרצויה ומימוש מלא של כל זכויותיכם.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   ממליצים שלנו

   נקלעתי לחובות בעקבות מחלה שמנעה ממני לעבוד, והוצאה לפועל פתחו בהגבלות נגדי, שללו לי את רישיון הנהיגה ועיקלו לי את המשכורת. בזכות עורכת הדין מאיסה הוצאה לפועל הסירו את ההגבלות נגדי והגענו להסדר של תשלום חודשי. בזכותה החיים שלי חזרו למסלולם.

   ג.ר

   בזכות עורכת הדין מאיסה ח'דירי המוסד לביטוח לאומי וחברת הביטוח של המפעל בו עבדתי הכירו בי כנכה בעקבות תאונת עבודה קשה שעברתי. מאיסה לא ויתרה לרגע ואף הגישה ערר שהתקבל על מנת לעזור לי לממש את מלוא זכויותיי, ואני מוקיר לה תודה.

   מ.ע